Ako nosiť opasky so sukňami

Aké sú dobré pokyny na výber pásov, ktoré sa majú nosiť s sukňami do práce? Zázraky návštevníkov…
Bol by som rád, keby ste mohli urobiť zaokrúhlenie nahor alebo presne to, ako nosiť opasky s sukňami. Páči sa mi vzhľad pásov s sukňami a nie som si istý, ako si presne vybrať, ktorá šírka ísť, alebo koordinovať farby.

Hovorili sme o používaní pásov-okrem úzko súvisiacich záujmov, kedy sa má zastrčiť-predtým, ale nie zvlášť so sukňami.

Budem tu úprimný: ja sám nie som veľmi tucker, takže bežne nenosím opasky s sukňami. Sukňa ceruzky plus namontovaná pluk plus sako sa rovná oblečeniu. vo forme aj sukne s sukňou plus namontované sveter sa rovná oblečeniu.
Vo všeobecnosti mám oveľa viac zábavy s inými príslušenstvami. Ak sukňa nemá tvar v páse, je mi oveľa pravdepodobnejšie, že ju dostanem na mieru, ako sa snažím, aby som sa ju pokúsil držať pásom.
{príbuzné: Presne ako zastaviť sukne sa krúti okolo}
Takže som zvedavý, ako sa dozviete, čo ostatní návštevníci uvádzajú s tipmi, ako presne nosiť opasky so sukňami.
Ako nosiť opasky s sukňou
Nemyslím si, že existujú nejaké náročné a rýchle pravidlá – iba pokyny, s ktorými sa môžete hrať. Niektoré myšlienky:
Ak zastrčíte, nemusíte mať opasok, ale môže to byť pekný dotyk. Navrhoval by som však, že pás má viac spoločného s vašim typom tela ako s oblečením – tento článok od Glam Radar môže byť praktické čítanie.
Sukňa s opaskami
Sukňa s slučkami pásov je zriedkavá, potom by ste však mali priradiť pás s veľkosťou slučiek pásov. Dokonca aj vtedy by som uviedol, že nemusíte nosiť opasok, ak sa nezasušíte, avšak to som ja.
{Súvisiace: Posledné výbery pre opasky, ktoré sa majú nosiť so šatami}
Zostaňte naladení na zaokrúhlenie našich najnovších preferovaných „klasických“ pásov na prácu!
Sukňa s vysokým pásom = chudý pás
Vysoko pásová sukňa môže vyzerať vynikajúco s chudým opaskom. Choďte s hodvábnou blúzkou alebo – ak sa pokúšate – tela, aby ste získali efektívny vzhľad.

Na obrázku vyššie, niekoľko našich preferovaných značiek pre blúzky predĺženia hodvábu od roku 2022: 1) Quince (59 dolárov!) 2) Boden 3) Everlane* 4) Mm.Lafleur* a 5) Club Monaco. Prejdite si viac možných možností na rozpočet, skontrolujte Granu a Lilysilk; Pre výber fanúšikov skontrolujte L’Agence, vybavenie, ako aj Vince.

Tu je niekoľko rozkošných kombinéz (od roku 2022) – všimnite si, že Tuxe, Commando, Paige, Express, Slobodní ľudia, Madewell, nahý šatník, ako aj Intermix majú v poslednej dobe vynikajúce možnosti. Rovnako sledujte dizajnérov spodnej bielizne, ako sú Skim, Wolford a Yummie s niekedy akceptovateľnými možnosťami práce. Môžete tiež vyskúšať tieto nezvyčajné podväzky, aby ste košele udržiavali úhľadne!

< >

V tejto sezóne je veľa zábavných mikín orezaných, ktoré by tiež vyzerali pekne s sukňou s vysokým pásom-som však presvedčený, že je najlepšie zabrániť vrcholu plodín v kancelárii.

(Dámy, čo nosíš s sukňami s vysokým pásom?)
Na obrázku na vrchole: sukňa s vysokou pásmou Black Halo, ktorá sa ponúka výlučne online; Shopbop má tiež niekoľko farieb.
Vyhľadajte samostatne sukne

Self-Belts: Sukňa, ktorá má samostatný pás, tiež vyzerá pekne so zastrčeným vzhľadom. Pozri napríklad Akris Punto Belted Look, vyššie.

Odbojnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.