Svadba na dĺžke podlahy Anarkali: Vytváranie vyhlásenia

Najnovším Vogue v meste sú svadobné Anarkalis na dĺžke podlahy, ktoré symbolizujú bohatstvo, majestátnosť a krásu.

V poslednej dobe väčšina žien a dokonca aj mladých dievčat uprednostňuje tieto dĺžky dĺžky podlahy na svadbách a ďalších vysoko profilových večierkoch. Tieto šaty nielen dodávajú veľa pôvabu a elegancie, ale z hľadiska údržby sú absolútne bezproblémové. Človek sa nemusí obťažovať riadením pallu, kontrolou záhybov alebo snaží sa chodiť.

Táto hlavná revolúcia v kontexte scenára indickej módy 2015 vytvorila dosť búrku. Aby sa vytvorila výrazná rovnováha medzi tradíciou a súčasným spôsobom, tieto dĺžky podlahy Anarkalis z roku 2015 sa dotkli správneho akordu. Vďaka svojej medzinárodnej príťažlivosti, ťažkej vyšívanej práci a bezchybných dizajnoch sa tieto oblečenie stali obľúbenými masami.
[Tiež si prečítajte: Anarkali Dresses Designs]
Zdroj: pinterest.combuy dĺžka podlahy Anarkalis tu

Tieto dĺžky podlahy Anarkalis vytvorili rozruch vo svete módy s dlhými, tečúcimi tkaninami v bohatých výšivkách, ťažkých brokátoch, ohromujúcich dizajnoch a zložitých umeleckých diel. Ako indický ekvivalent večerných županov, tieto dĺžky podlahy Anarkalis vytvorili hlavné módne vyhlásenie na celom svete.
Svadba na dĺžke podlahy Anarkali Kurta je taká dlhá, že je ťažké nahliadnuť do opotrebovaného churidaru. Kráľovské kúsky môžu lichotiť akýkoľvek typ tela a môžu tiež skryť nedostatky, ak existujú. Dobre namontovaná živôtik, objemné svetlice v štýle Ghaghra a regálne výstrihy spôsobujú, že tieto dĺžky podlahy anarkalis dodávajú nositeľovi elegantnú a vylepšenú siluetu. S týmito dlhými a rozšírenými anarkalismi sa telo javí vyššie, rovnejšie a vylepšené.

Zdroj: Pinterest.com Inspirovaný kráľovskou vznešenosťou éry Mughal, tieto dĺžky podlahy Anarkalis sú oblečenie čírej vznešenosti, éterického kúzla a krásy.
Dizajnéri ako Manish Malhotra, Abu Jani a Sandeep Khosla sú populárni pre ich krásne rezané dĺžky podlahy Anarkali v pekných farbách a krásnych motívoch.

Zdroj: pinterest.combuy dĺžka podlahy Anarkalis tu
Dizajnér Anju Modi hovorí: „Dĺžka podlahy Anarkali je indické guľové šaty bez toho, aby požadovali určitý typ tela“. Verí, že tieto dĺžky podlahy vyzerajú kompletne a veľkolepé aj bez dupatty. Anarkalis s vysokým obsahom krku vyzerajú veľkolepé a imperiálne s kabátom, ako je štruktúra, živôtik a ghaghra. Okrem nosenia dĺžky podlahy Anarkalis na večierky a udalosti možno tiež považovať za svadobné anarkali obleky na dĺžku podlahy.

Zdroj: pinterest.com [SC: Mediad]
Na druhej strane, kratšie ženy musia zvážiť asymetrickú dĺžku podlahy Anarkalis. Tieto, keď sa nosia s dvojicou teletov, môžu tento vzhľad absolútne zdôrazniť. Štýl to pomocou zápasovej spojky a je dobré ísť!
Zdroj: pinterest.combuy dĺžka podlahy Anarkalis tu
Bollywood Circuit je ohromený s celebritami, ktoré vychvaľujú tieto krásne kúsky cisárskeho a kráľovského štýlu dĺžky podlahy Anarkalis. Vďaka svojej indo-západnej príťažlivosti sa tieto šaty teraz často vyskytujú na červenom koberci, oceneniach, celebrity a podujatiach na strane 3.
Zdroj: pinterest.comapart od celebrít, ženy si teraz uvedomili posun v trendu a milujú tieto dĺžky podlahy Anarkalis pre jeho príťažlivosť a vznešenosť.
Zdroj: www.pinterest.comsource :: Zarilanebeige vyšívaný Georgette Semi-Stitched Salwar s Dupattou
Túto kamennú prácu a ťažkú vyšívanú dĺžku podlahy Anarkali sa dajú nosiť počas funkcií pred a po svadbách, aby udržali svadobné kúzlo nažive. Takéto svadobné anarkali obleky, s ťažkými svadobnými dizajnmi Mehndi dodá to dosť kúzla čoskoro alebo novomanželovanej neveste.
Zdroj: zrkadla
Karishma Kapoor v obleku Anarkali Salwar
Tento dizajn obleku Georgette Anarkali je perfektný na nosenie pri vítaní hostí pred svadbou. Vďaka vyšívaniu svetla na obleku je dokonalé na opätovné použitie aj pri iných funkciách.
Zdroj: zrkadla.compeach farebný faux georgette anarkali salwar kameez
Obleky dĺžky dĺžky tohto štýlu dodávajú obväzu indo-západný dotyk. Ak ide o svadbu indickej štylizovanej s bazénom, tieto šaty sa dokonale vyhovujú tejto príležitosti.
Zdroj: zrkadla.comsangeeta ghosh v ružovom sieti Anarkali
Dlhá dĺžka Anarkali v sieti so saténovou podšívkou je skvelá pre kokteilové večierky.
Zdroj: zrkadla.cometnick
Zo všetkých šiat na podlahe je tento obľúbený. Čo iného by si mohol človek priať?
Zdroj: Mirrw.comLong Anarkali Suits
Perfektný svadobný dĺžkový dĺžku Anarkali je ten, ktorý je nižšie. Vďaka tradičnému dizajnu krku v obleku a peknou hranicou má tento pastelový tieň Anarkali všetku našu pozornosť.
Zdroj: Fashionara.combuy dĺžka podlahy Anarkalis tu
Najnovší vyšívaný oblek na celom rukáve Anarkali
Obleky na dĺžku podlahy v tejto kombinácii je ťažké nájsť. Súhlasíš?
Zdroj: Fashionara.comanarkali oblek s DuPattou
Modrá, zelená, červená, resham aStone-Work robí z tejto dĺžky podlahy Anarkali pekný kúsok.
Zdroj: Fashionara.com, kedy sa chystáte nakupovať pre svoje vlastné šaty s dĺžkou podlahy? Pridajte tieto ohromujúce kúsky práce do svojho šatníka a chválite ju s Élanom.
[Prečítajte si tiež: Anarkali obleky pre príležitostné oblečenie]
Jasne žltá georgette anarkali
Táto dĺžka podlahy Anarkali je ideálna na párty alebo slávnostné opotrebenie. Vyrobené v Georgette, má ohromujúce vyšívané práce na záplatách a čipkové práce vykonávané na tele a rukávoch.
Zdroj: pinterest.comblue a Golden Anarkali Suit
Vyzerajte ako princezná v tejto kráľovskej dĺžke podlahy Anarkali. Modrá a zlatá kombinácia vydáva perfektné kráľovské vibrácie.
Zdroj: pinterest.comSimple Red and Gold Anarkali Design
Na indických dráhach môžete vidieť veľa anarkali dĺžky podlahy, ktoré sú jednoduché, ale ohromujúce. Jednoduchá zlatá náplasť na červenom Anarkali vyzerá étericky.
Zdroj: pinterest.comwhite dĺžka podlahy Anarkali
Svadobné Anarkalis sa stali dosť populárnymi a často uvidíte nevesty, ktoré majú na ich recepciách nádhernú podlahovú dĺžku Anarkali.
Zdroj: pinterest.comflorálna celá dĺžka Anarkali
Pri výbere celej dĺžky Anarkali nezabudnite na vyzdvihnutie výtlačkov, ktoré sú v trendu. Pozrite sa na tento ružový kvetinový anarkali v hodvábne.
Zdroj: pinterest.comorange bunda štýl anarkali
Jedným z najnovších dĺžok dĺžky podlahy Anarkali je štýl bundy. Tieto anarkalis v štýle bundy sú ideálne pre svadby.
Zdroj: pinterest.combollywood dĺžka podlahy Anarkali
Naše celebrity Bollywoodu boli často spozorované na rôznych podujatiach na rôznych podujatiach. Prejdite nadol pre nejakú Bollywoodov inšpiráciu!
Zdroj: pinterest.combridálna dĺžka podlahy Anarkali
Ak ste čoskoro vydatá a hľadáte dokonalé svadobné oblečenie, skúste nosiť svadobnú dĺžku podlahy Anarkali.
Zdroj: pinterest.comsabyasachi dĺžka podlahy Anarkali
Zdroj: pinterest.comowning A Sabyasachi outfit je každé dievčatá sen. Pridajte vyššie uvedenú dĺžku podlahy Anarkali Designs aj do vášho snu Sabyasachi.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.