3 Tradičné štýly Kanchipuram Saree pre súčasnú dámu

Kráľ Indian Silks
Juhoindické svadobné podujatie nebolo nikdy celkom celkom bez karchipuramu. Rovnako ako väčšina domácností vlastní aspoň jeden z týchto cenných odevov – niekedy odovzdávaných z generácie na generáciu. Aj keď máme Banarasi, ako aj Assam Silks na úzku konkurenciu, nie je odmietnuté, že Kanchipuram alebo Kanchivaram je kráľom indických hodvábov. Z malého chrámového mesta v Tamil Nadu do celého sveta sa Kanchipuram Silk preukázala.
[Tiež si prečítajte: dizajnér polovičný sárí]

Tkaný z jemného hodvábu moruše sa mäkký materiál premení na 6 yardov vynikajúcich odevov zdobených zlatými Zari. Tradičné témy boli ovplyvnené prírodou a architektúrou chrámu. Tieto jemné témy, ako aj ťažké hranice Zari, teraz poskytujú metódu štýlov a štýlov, ktoré chvália súčasnou indickou ženou.
Pre tých z vás, ktorí majú radi inovácie v štýle spolu s eleganciou tradície, sú tu 3 štýlové štýly Kanchipuram Saree, ktoré sa chvália na ďalšej obrovskej udalosti.
Geometrický
Aj keď sa geometrické vzory používali v Kanchipuram Silk skôr, vždy boli súčasťou komplikovaných štýlov, ktorým dominovali tradičné motívy. Súčasné štýly Kanchipuram Saree fungujú jediný geometrický aspekt v okolí tela alebo kombináciu rôznych aspektov, ako sú kontroly, ako aj trojuholníky. Sú buď prepletené do vzoru, ktorý pokrýva celú saree, alebo sa využívajú iba na konkrétne časti, ako je palu alebo hranica.

Existuje niekoľko geometrických štýlov v štýle Kanchipuram Sarees pre každú príležitosť.
Kde ich nosiť?
Na svadobné podujatie alebo slávnostné podujatie si vyberte ťažkú hodvábnu sárí s hranicami Zari a jasnými farbami. Pre zábavný aj bezstarostný vzhľad môžete experimentovať s mixom a zhodou farieb, ako aj štýlových prvkov.

Polo biely
Ak je váš šálka čaju jednoduchosť, prehliadanie štýlového Kanchipuram Saree sa tu zastaví. Vyskúšajte tieto polovičné a polovičné sarees, ktoré sú k dispozícii v mnohých kombináciách materiálu, ako sú hodvábne georgette, hodvábna sieť atď. jeho elegantné farby, ako aj témy na hodváb. Kanchipuram sarees nemôžu získať ľahší typ.

Tieto polo-biele hodvábne sarees Kanchipuram sú ideálne pre súčasné ženy, ktoré túžia po diskrétnej elegancii, ako aj nové trendy. Niet pochýb o tom, že sú popredné v internetových obchodoch okrem vášho obľúbeného predajcu hodvábu alebo butiku. Môžete si vybrať tento štýl pre príjem svadobných udalostí alebo bezstarostnú udalosť.
Ako doplnok tento štýl?
Oblečte to hore alebo dole podľa vášho pohodlia. Vyskúšajte tradičné zlaté šperky, aby ste svojmu vzhľadu pridali trochu krásy, ak je horná polovica vášho saree biela. V opačnom prípade udržiavajte príslušenstvo veľmi málo – nechajte vynikajúceho Kanchipuramu vychutnať si všetku pozornosť.

Oblečte to správne pre správnu príležitosť
Vystúpte z davov bez blingu v hodvábne. Choďte však na jasne farebné kombinácie, ako je fuschia-Blue, oranžová čierna, žltá zelená atď. Ak je udalosť svadba, doplnte sa s ťažkými zlatými šperkami a kvetmi vo vlasoch. Ak vyberiete jednoduchú ručnú čistú hodvábnu sárí Kanchipuram s veľmi malými prácou Zari, spárujte ju s brokátovou blúzkou s ťažkou výšivkou alebo zdobeniami. Vždy môžete nosiť šachovňu Kanchipuram Saree aj pre bezstarostné udalosti-stačí ustúpiť doplnok.

Aký bude teda váš štýl Kanchipuram?
Obrázky Zdroj: Pinterest

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.