Top 8 letných základov, ktoré ženy musia mať vo svojom obrázku v šatníku

od @dlrmk

Keď sa k nám blíži letné leto, stáva sa tak nevyhnutné, aby sa letné základy. Zatiaľ čo všetci sa radi rozhodli pre trendy, vo svojom šatníku musíte mať nejaké kúsky odevov. Môžete ich spárovať s množstvom svojich oblečení, keď uviaznete s tým, čo sa nosí, odoberte si všetky bolesti hlavy. Práve tu sú letné základy, ktoré každá dáma potrebuje túto slnečnú sezónu!

Biele tričká tričko sú nevyhnutnosťou

Keby sa hlasovalo za to najlepšie letné základné leto, vyhrali by sa biele tričká a topy. Ak si jednoducho nemôžete vybrať, s čím odev ísť, zoberte si biele tričká a spárujte ich s čiernymi alebo modrými džínsami. Rovnako ako ste skvelí! V skutočnosti môžete spárovať biely kúsok odevov s množstvom odevov, ako aj bod plus je biela farba, vďaka ktorej vyzeráte múdre a atraktívne.

Foto: @_ssiana

Topky z nádrží sú Spasiteľ

Topky z nádrží sú ešte potrebné leto, ktoré je bez rukávov, pasce sa potu a tiež umožňuje telu dýchať. Toto sú najlepšie výbery tričiek na trhu na dnešnom trhu. S vrcholmi úložných nádrží sa cítite pohodlne; Žiadne rozruché rukávy, žiadne poškriabanie rúk stále dlhé.

Džínsové šortky

Ak chcete predviesť svoje dlhé nohy v lete, džínsové šortky musia byť vaším volaním. Ponúkané v rôznych farbách, ako aj v dizajnoch, môžete spárovať džínsové kraťasy s tričkami alebo top pre rozkošný a bezstarostný vzhľad. Toto je najlepšia voľba, keď ste na dlhý deň v práci alebo na vysokej škole.

Foto: @ooliviamiller

Džínsy

Denim mama je skutočný šatník nevyhnutný, pretože sa môžu rozhodnúť pre takmer čokoľvek vo vašom šatníku. Navyše môžete hrať s rôznymi odtieňmi, aby ste našli rôzne pohodlné a rozkošné oblečenie. Musíte mať modrý odtieň mamičiek džínsov.

Foto: Lauravanessa_W

Šaty

Nikto nechce stráviť letné spotenie a nepríjemné. Keď sa teplé stane horúcim, aby sa manipulovalo, šaty bielizeň zachráni deň. Keďže je podľa vlastností regulácie teploty, bielizeň je oddelená od vašej pokožky, ktorá dodáva ľahký a skvelý pocit, zatiaľ čo tiež vyzerá trendy aj elegantne. Bez námahy, bielizeň, nepotrebujú presnú starostlivosť, ktorá ich uľahčuje zabalenie a jednoduché, aby vyzerali skvele. Rovnako ako to je presne to, čo vyžadujeme v lete, však?

Ľanové obalové šaty s špagetovými popruhmi eden

Ľanový štvorcový krk Esther

V lete nemusí byť nič pohodlnejšie, teplé a relaxačné ako šaty Maxi. Je to jednodielny odev s veľkým priestorom, ktorý nechal vaše telo dýchať neustále na štrajkujúcom slnku. Okrem toho pokrýva celé vaše telo a chráni ho pred opálením.

Pozri tiež

Obchod a štýl, starostlivosť o pleť
9 najlepších parfumov ružových vôd vás prinúti estetiku zápachu

Slnečné okuliare

Musíte mať rôzne slnečné okuliare nielen na to, aby ste sa chválili svojím štýlom, aby ste si však zaistili oči pred škodlivými lúčmi slnečného žiarenia. Nezabudnite sa rozhodnúť pre skvelé značky, keď sa týka slnečných okuliarov. V tých dňoch, keď nemôžete zvládnuť slnko, ako aj teplo, môžete vyhľadávať s okuliarmi Ray Ban. Okrem toho pomocou okuliarov pomáha zastaviť poškodenie UV očí.

Foto: BefittEywear

Košele

Či už chcete ísť do práce, bezstarostný výlet s priateľmi alebo večerné stretnutie so svojím podobným záujmom, šaty na tričko sú najpohodlnejšou, ale modernou možnosťou oblečenia. Môžete spárovať tričko tričko s vlastne akúkoľvek obuv, či už ide o tenisky, podpätky, snímky alebo balety.

Sandále s posúvačom sú také pohodlné

Výber ideálnej obuvi v lete, ktoré sú pohodlné, ale elegantné, je nevyhnutné! Nevyberajte si vysoké podpätky, ak ich nemôžete spravovať; Namiesto toho môžete získať sandále s posúvačom, pretože tieto sú najlepšou možnosťou obuvi. Môžete tiež myslieť na topánky žalúdka pre svoj každodenný vzhľad.

Foto Faustine.Clerc

Leave a Reply

Your email address will not be published.