Môžete nosiť čiernu farbu v letnom rozhovore?

Môžete v lete stále robiť rozhovor s čiernym spôsobom? Keď musíte ísť na rozhovor s úlohou v horúcom počasí, existuje lepšia a ľahšia alternatíva k základnému čierne alebo modrému obleku? Návštevník D zázraky…
{Súvisiace: Skontrolujte celý náš sprievodca po odeve rozhovoru žien!}
Tento týždeň som mal neočakávaný rozhovor s úlohou a musel som nosiť oblek. Aj keď mali klimatizáciu, bolo mimoriadne horúco. Moje fit bol čierny, rovnako ako to vyzeralo rovnako ťažké. Neexistujú oveľa lepšie možnosti pre čiernobiele fit, keď je viac ako 80 stupňov? Vďaka!
Zaujímavá otázka. Hovorili sme o tom, či je Sezónne oblečenie skutočne bez sezón, okrem diskutovaných ľahkých blejzrov, profesionálne sa obliekajú na leto a udržiavame odborný vzhľad, keď je pľuzgiere horúco – o tejto presnej otázke sme však nehovorili.
Toto publikovanie obsahuje pridružené odkazy, ako aj Corporette® môžu robiť provízie za nákupy uskutočnené s odkazmi v tomto príspevku. Viac informácií nájdete tu. Poďakujte vám toľko za vašu podporu!

Náš preferovaný stredný rozsah sa hodí pre ženy od roku 2022: sukňa / námorníctvo / čierna / šedá / námornícka
Som zvedavý na to, čo si návštevníci uvádzajú – moja črevná reakcia tu, potenciálne temperovaná trávením takmer každého leta od dosiahnutia dospelosti v New Yorku, je to: nenosíte čiernu? O čom hovoríš? Takže: s čímkoľvek iným, porozumieť svojmu regiónu (podobne ako s žiarivými oblekami). Napriek tomu niektoré poznámky:

Rozhovor v bavlnení. Tropická/sezónna vlna je zvyčajne to, v čo ľudia robia rozhovory – ak by som to však bol ja, a pochyboval som o svojej schopnosti ukázať sa pri rozhovore, ktorý sa neroztopil/spotený/nechutný, nosil by som fit ako Ann Taylor’s Cotton Sateen.
Rozhovor v ľahších farbách. Ak je vaša jediná námietka proti čiernej sartoriálnej, rovnako ako sa cíti ťažká, existuje veľa odborných metód na jeho odľahčenie – noste bielu alebo pastelovú blúzku pod fit namiesto tmavšej farby; Pridajte biele detaily (perly sú bez sezón, avšak moja myseľ idú priamo na pohovor!), Namiesto toho noste šedú alebo námornícku fit, ak sa čierna cíti rovnako ako pohreb.
Hack na rozhovor. Ak sa obávate, že sa objavíte ako spotený neporiadok pre rozhovor, môžete vyžadovať vytiahnuť všetky zastávky. Napríklad: Príďte skoro a plánujte ísť do kaviarne blízko najmenej 15 minút na úžasné dole.
Vypite mimoriadne chladný nápoj a tiež stlačte sklo naplnené ľadom proti svojim tlakovým bodom.
Ak existuje verejná doprava, ako je dlhá, horúca, lepkavá jazda vlakom, premýšľajte o a) priveďte pančucháče, ako aj Blazer, aby sa zmenili v kaviarni, ako aj b) premýšľajte o použití niečoho navrhnutého na to, aby sa potil z podpazušia Rovnako ako vaša podprsenka, ako napríklad Wick’em podprsenka alebo štíty podpazušia. Ak sa obávate, že voňajú potešenie, môže byť vo vašej budúcnosti tiež nová aplikácia dezodorantu, ako aj spritz alebo dva suché šampón. (Prosím, prosím, nepoužívajte parfumy na pokus o zakrytie zápachu potu.)

PSST: Toto sú niektoré fascinujúce produkty, ktoré vám pomôžu úžasné dole alebo zostať úžasné na vašej dochádzke … pozrite si viac šikovných produktov, ako je tento v našom obchode Amazon!

< >

Dámy, aké sú vaše myšlienky – nosili by ste čierne záchvaty v letnom rozhovore? Vyzdvihli by ste obočie, keby ste s vami niekto robil v čiernom obleku?

PSST: Rovnako sme hovorili o Grayovi, ktorí sa hodia na rozhovory a farby obleku všeobecne – okrem toho, ako presne ponúknuť s pančucháčmi v lete, ak sa rozhodnete nosiť oblek z sukne. (Áno, s najväčšou pravdepodobnosťou by ste mali nosiť pančucháče, ak je to pre konzervatívnu (ish) prácu.)
(Na obrázku na vrchole: YIP 2010.228 – Nie je dostatočná cesta na to, aby sa dostala až 88, pôvodne nahraná do Flickra Steve Mohundro.)

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.