Výstraha obchodu: Výročie výročia Nordstrom

Aug. 2022 Aktualizácia: Výročie výročia Nordstrom sa skončilo za tento rok, ale zostaňte naladení na ďalší obrovský predaj. Neznáme s NAS? Skontrolujte túto stránku, kde nájdete oveľa viac informácií o tom, prečo je to najlepší predaj roka.) Indikácia pre náš bulletin zostať na vrchole všetkého hlavného predaja pracovných odevov, alebo skontrolujte naše zaokrúhlenie súčasného predaja v pracovnom odeve!
Nižšie uvedený materiál je o predaji výročia Nordstrom v roku 2014.
Ako už bolo zdôraznené: Hurá, predaj výročia Nordstrom je teraz k dispozícii širokej verejnosti! Keď som sa otvoril pre členov karty Benefits, urobil som za týždeň asi týždeň, ale veril som, že sa vrátim.
(Veľká časť mojich originálnych výberov, pokiaľ ide o určité výrobky, sa stále ponúka – na extrémne spodnej časti tohto publikovania môžete vidieť, ktoré z nich už nie sú k dispozícii. Niektoré, podobne ako tento ohromujúci sako pomaranča Peplum, sa ponúkajú iba v obmedzených farbách. )
Dnes som tiež veril, že sa vrátim k svojmu pôvodnému zaokrúhľovaniu značiek – niektoré zložím zoznam, pretože ich ponúkajú, alebo to, čo zostalo v predaji, nie je vynikajúce pre prácu. (To znamená, že pre niekoľko značiek sľubujem, že je tu oveľa viac zásob ako minulý týždeň – takže môžu pridávať kúsky.)
Tašky: Vidím skvelú reprezentáciu od Brahmin, Kate Spade, Longchamp (vrátane mnohých farieb pre rozšíriteľnú pliage tote), Marc od Marca Jacobsa, Michaela Korsa (vrátane obľúbeného návštevníka, Jet Set Line of Totes), Rebecca Minkoff ( vrátane ton základných čiernych tašiek, ako aj návštevníkov preferované M.A.B. Tote), Tory Burch a Vince Camuto
Topánky: Od Stuarta Weitzmana je veľa vynikajúcich možností (ale nie toľko ako minulý týždeň!). V našom sprievodcovi je tiež skvelá voľba od mnohých značiek, vrátane Attilio Giusti Leombruni, Børn, Cole Haan, Enzo Angiolini, ako aj Ivanka Trump (ale nie tak veľa ako minulý týždeň). ako aj Tory Burch.

Všeobecné oblečenie: skvelé ponuky možností od Burberry, Classiques Entier, Diane von Furstenberg, Eliza J, Halogénu (vrátane obľúbeného návštevníka), Joie, Karen Kane, ako aj sv. Jána, Tahari, teória, Vince. ako Vince Camuto.
Spodná bielizeň: Existuje veľká voľba od Chantelle, Commanda, Hanky ​​Panky, Natori, návštevníkovi preferovanej šimare camisoles, Spanx, Wacoal, ako aj Yummie od Heather Thomsona. Existujú tiež niektoré online ponuky, ako napríklad 6 balení remienkov Cosabella za 80 dolárov (zvyčajne 120 dolárov).
Denim: Existuje veľká voľba od 7 pre celé ľudstvo, džínsy Hudson, J Brand, Jag Denim (vrátane návštevníkov Comfy Flavor, The Pull-On Jeans), Kut z Kloth, NYDJ, ako aj Paige Denim.
Každopádne – tu je niekoľko nových pracovných odevov z NAS. Ak sa vznášate nad fotografiou, získate podrobnosti, ako je značka, cena atď., V každej kategórii sú nákup najmenej nákladných pre veľa nákladných. (Dokážete predpokladať, ktorý je najdrahší a najmenej nákladný len tak, že si môžete pozrieť obrázky?).
Niektoré všeobecné výbery pracovných odevov, nižšie:

Skvelé topánky, ako aj doplnky k dispozícii …

Skvelé výbery kabátov – moja posadnutosť Cape pokračuje …

Zdalo sa, že existuje veľa vynikajúcich možností veľkosti plus, vrátane oblečenia … pár výberov:

A samozrejme, práve tu sú moje určité výbery z posledného času:

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.