Ako nosiť všetok biely outfit pre prácu

Už ste niekedy premýšľali o tom, že budete nosiť všetku bielu prácu alebo máte? Príliš veľa ľudí, pracovný štýl sa točí okolo tmavších farieb, ako je Navy, Black a Grays. Nosenie všetkých bielych nemusí byť jasné. V skutočnosti je všetok biely súbor ideálnym príkladom vyzerajúceho elegantného a bez námahy. Môžete pridať rôzne textúry, tlač a príslušenstvo. Jedným z dôvodov, prečo milujem všetkých bielych vzhľad, je to, že je bez námahy, klasický a vyžaruje luxusný prvok. Bez ohľadu na to, čo vám niekto povie, všetky biele vzhľady sa dajú nosiť celú sezónu. Nie je to obmedzené na jar alebo leto. Je to všestranné. Ak máte pochybnosti o tom, že nosíte všetky biele do práce, môže sa zdať jednoduchšie nosiť okrem nervových tónov aj niektoré biele kúsky. Tu je návod, ako nosiť všetok biely outfit pre prácu túto jar a za ňou …

< >

Tipy, ako nosiť všetok biely outfit pre prácu
Najprv sa rozhodnite, aké biele kusy chcete nosiť: biele nohavice, biele šaty, biele sukne alebo co-reds
Venujte pozornosť látke a fit. Nájdite pre vás skvele, je to pohodlné a ľahké štýl. To je jeden z dôvodov, prečo sa mi páči tieto nohavice Ann Taylor.
Pridajte neutrálne príslušenstvo: Pridaním neutrálnych príslušenstiev to pomôže rozbiť všetky biele vzhľad z premývania. Taktiež udržuje vzhľad ostrý a čistý. Príslušenstvo s týmito neutrálnymi predmetmi: taška, slnečné okuliare alebo šál
Rozhodnite sa pre bielu farbu: nemusíte nevyhnutne nosiť ostré opotrebenie. Môžete zmiešať všetok biely vzhľad s tričkami alebo tónmi ECRU.
Pridajte klasický priekopa: Toto vonkajšie oblečenie je nevyhnutným základom pre vašu skrinku. Ak nemáte zákopový kabát, investujte do dobrého páru.
Choďte na neutrálnu obuv: Či už máte na sebe podpätky alebo byty, spárujte všetok biely vzhľad s neutrálnymi topánkami, ako je béžová alebo hnedá. To nezbaví všetkého bieleho vzhľadu.
Pri bielej farbe sa nechcete javiť ako preplnené, ale jednoduché a ľahké a elegantné.

Môžete sa tiež tešiť:

Ako sa obliekať na kokteilovú párty …

Získajte tieto cenovo dostupné jarné kúsky

Ako revitalizovať svoju prácu, vybaviť to …

Čo sa nosiť na prácu na jeseň …

Spoznajte sa.

Zaregistrujte sa s e -mailovou adresou a získajte správy a aktualizácie.

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Predplatiť

Ďakujeme za prihlásenie!

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.