15 ručných krémov s SPF pre letá, ktoré sú nevyhnutnosťou

Toľko opaľovacích krémov, ktoré zásobujeme v našom kozmetickom šatníku, aby sme chránili našu tvár pred škodlivými UV lúčmi. Už ste niekedy premýšľali o tvrdosti, čelia nám ruky každý deň – kvôli vareniu, umývaniu a čisteniu prác? To je jeden z dôvodov, prečo ručný krém je to, čo vaše ruky zle potrebujú, bez ohľadu na to, v ktorej sezóne. Koniec koncov, chystáte sa predviesť svoje suché, prasknuté a zdrsnené ruky v kancelárii, stretnutia a večierky?
Najlepší krém na ruky nielen udržuje vaše ruky mäkké a hydratované, ale tiež poskytuje ochrannú vrstvu. Takže každodenné aktivity neprichádzajú do cesty výživným a starostlivosti o vaše ruky.

Najlepšie by bolo použiť krém na ruky s SPF, aby ste z neho mohli mať úžitok úplne – ochrana pred slnkom, zvlhčovanie, mäkké ruky atď.
Zoznam ručných krémov s opaľovacím krémom
Rovnako ako vaše krémy na tvár, aj krém na ruky by v ňom mal mať SPF. Takže keď si kúpite krém na ruky s SPF, môžete očakávať ochranu a úľavu od tmavých miest a získať na ruky mladší efekt.
Najlepšie značky s krémom na ruky s SPF
Pozrime sa na nejaký krém proti starnutiu a uvidíme, ako majú naše ruky ochranný vzorec pred slnkom a denná tvrdosť.

Zdroj: Dailymail.co.uk1. Clinique Ešte lepšia tmavá škvrna korekcia ručného krému široké spektrum SPF 15
Toto je perfektné gumáre poškodenia pre vaše ruky. Obracia vzhľad tmavých škvŕn a vekových škvŕn, sfarbenia pokožky, čím vytvára rovnomerný tón pleti. Okrem toho udržuje vaše ruky zvlhčené celý deň.
Zdroj: Beautebay.com2. Supergoop! navždy mladý krém na ruky s morom Buckthorn SPF 40
Vysoko ochranou, tento ručný krém s SPF má v sebe morský olej z brucha, čo pomáha znižovať hyperpigmentáciu spôsobenú lúčmi UVA/UVB. Pretože tieto ručné krémy pre suché ruky sú dodávané vo veľkosti jumbo balenie, môžete si ho nechať na stole a neustále ho aplikovať, kedykoľvek cítite potrebu.

Zdroj: Dermstore.com3. Avon Anew Clinical Absolute Retinol dokonca miesto na korekciu ručného krému SPF 15
Ručná krém SPF z Avon hydratuje ruky bambuckým maslom a znižuje starnúce značky retinolom.
Zdroj: eBay.com4. Neutrogena Norwegian Formula Age Shield Hand Cream SPF 30
Tento krém proti starnutiu rúk hydratuje ruky, zároveň ich chráni špeciálnym krémom Helioplex, čím dáva vám ruky najlepšiu ochranu pred slnkom.

Zdroj: Soap.com5. L’Occitane Immortelle rozjasňujúca ručnú starostlivosť SPF 15
Ľahká, že je to, táto ruka krémov pre suché ruky nielen chráni vaše ruky pred poškodením slnkom, Immortelle Vital Oil v ňom bojuje s vráskymi. Plus vitamín C v ňom rozjasňuje nerovnomerný tón pleti.
Zdroj: lizandlipgloss.com6. Deborah Lippmann Rich Girl Hand Cream
Hovorte o manikúre a potrebujete kvalitný krém na ruky, však? Ručná krém SPF od Deborah Lippmann má bohatú formuláciu bambuckého masla, jojobového oleja, avokáda a botanických látok, ktoré pomáhajú hydratovať a vyživovať vaše ruky. SPF 25 v ňom udržuje vaše ruky dobre chránené pred akýmikoľvek typom poškodenia fotografie.

Zdroj: vždybree.wordpress.com9. La Prairie White kaviár Illuminating Hand Cream SPF 15
Raz za čas nie je škoda v tom, že sa chystáte na luxusné výrobky. La Prairie Anti Staring Hand Cream bojuje s sfarbením pokožky pomocou výťažku z koreňa sladkého drievky, zatiaľ čo extrakty z kaviáru extrakty vychádzajú z pokožky, aby ste získali mladistvejšie vyzerajúce ruky.
Zdroj: Osswald.ch [SC: Mediad]
10. Ručná ruka na retinol s SPF 12
Mäkšie, plynulejšie a mladšie vyzerajúce ruky môžu byť teraz na vás s krémom proti starnutiu retinolu, ktorý prichádza za cenu priaznivú pre rozpočet.
Zdroj: Shop.beautybar.com.ph11. Kama Ayurveda
Tento organický krém na ruky sa vyrába zo 100% organického za studena stlačeného sladkého mandľového oleja, organickým kokosovým olejom lisovaným za studena a má vlákninu, vitamín A, E a minerály.
Zdroj: TheJeromyDiaries.com12. Eve Lom Hand Cream SPF 10
Očarujúci krém na ruky, ktorý ponúka príjemnú vôňu a zanecháva nemastný efekt. Je to trochu nízke na časti vlhkosti, čo je najviac odporúčané pre normálnych ľudí pre mastnú pokožku.
Zdroj: Pinterest13. Lancome proti age spot doplňujúce zjednocujúce liečbu SPF 15
Zníženie výhľadu vekových škvŕn a záhybov, tieto krémy poskytujú doplňujúcu vlhkosť na ochranu rúk pred slnkom. dáva jasnejšiu a tónovanejšiu pokožku.
Zdroj: Lancome.ca14. Jergens BB Hand Cream SPF 20
Ručný krém priateľský k rozpočtu, ktorý vyžaruje jemnú kvetinovú vôňu a je ideálny pre letá aj zimy. Zvlhčenie, zatiaľ čo zimy a dobré SPF pre letá. Absorbuje sa rýchlo a zanecháva bezchybný pocit.
Zdroj: Jergens.com15. Cle de Peau beaute spf 18
Tento krém na ruky trvá dlho na rukách, ktoré ich chránia dobrým SPF, s polotupom matným povrchom. Nadácia a opaľovací krém, vďaka čomu je tento krém ideálny pre dvojaký účel.
Zdroj: Dopytware.Edgesuite.Netdrop v rade a povedzte nám, na ktorý ručný krém je to, po čom vaše ruky túžia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.